هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

دو آدمکش اعدام می شوند

قضات دیوانعالی کشور، حکم قصاص دو سارق جوان را تأیید کردند که به اتهام قتل صاحب خودروگرانقیمت، محکوم شده بودند.

بازخبر /  دو سال قبل مردی به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: پسرم برای فروش ماشین، با دو مشتری سوار خودرو‌اش شد وبرای بررسی وضعیت فنی ماشین بیرون رفتند. ولی ساعتی گذشت واز پسرم خبری نشد. با تلفن همراهش تماس گرفتم که غریبه‌ای جوابم راداد.بعد ازگفت‌و‌گویی کوتاه فهمیدم پسرم ربوده شده است.

١٢ روز بعد از این گزارش مأموران با راهنمایی پدرمرد جوان گمشده و ردیابی‌های تخصصی موفق شدند دو مرد جوان به نام‌های مازیار و اشکان- خریداران قلابی -را شناسایی ودستگیر کنند. آنها نیز در بازجویی‌ها به قتل صاحب خودرو برای سرقت خودرو اش اعتراف کردند.

پس ازصدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نخستین جلسه دادگاه پدر و مادر مقتول خواستار صدور حکم قصاص برای هر دو متهم شدند و اعلام کردند با توجه به اینکه هر دو مشارکت در قتل دارند، تفاضل دیه را می‌پردازند، اما از قصاص صرف‌نظر نمی‌کنند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند وهردو متهم را به اتهام مشارکت در قتل وسوزاندن جسد به قصاص محکم کردند. صبح دیروز این حکم از سوی قضات شعبه هفتم دیوانعالی کشور تأیید شد.

ایران

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.