هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟! مدعیان آزادی بیان به خبرنگار بی بی سی هم رحم نکردند! + عکس

نتیجه جالب نظرسنجی صدای آمریکا درباره سپاه

نتیجه نظرسنجی صدای آمریکا برخلاف خواست گردانندگانش از کار درآمده است …

بازخبر / موضع گیری ترامپ علیه برجام و سپاه پاسداران واکنش های زیادی را در ایران و سایر کشورها به همراه داشته است.

بسیاری از سیاستمدران و رسانه های مطرح جهانی، اظهارات رئیس جمهور آمریکا و عملکرد دولتش را محکوم کرده و آن را نشانه عدم پایبندی واشنگتن به تعهداتش دانستند.

در داخل کشور نیز موجی از یکپارچگی علیه آمریکا مشاهده شد؛ آمریکایی که در سال های گذشته با روش های مختلف در تلاش برای ضربه زدن به ملت ایران بوده است.

در این میان، صدای آمریکا (VOA) نظرسنجی را درباره تحریم های جدید ایالات متحده علیه سپاه روی خروجی سایت خود قرار داده که نتیجه آن برخلاف خواست گردانندگانش از کار درآمد.

۸۵ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی بر این باورند که تحریم های جدید، نه تنها تاثیر منفی بر فعالیت های سپاه پاسداران نخواهد داشت بلکه موجب تقویت آن نیز خواهد شد؛ فعالیت هایی که مقابل زیاده خواهی های آمریکا در منطقه قرار گرفته و بسیاری از طرح های آنان را با ناکامی روبرو کرده است.

پسندیدم(2)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.