هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند

نتیجه جالب نظرسنجی صدای آمریکا درباره سپاه

نتیجه نظرسنجی صدای آمریکا برخلاف خواست گردانندگانش از کار درآمده است …

بازخبر / موضع گیری ترامپ علیه برجام و سپاه پاسداران واکنش های زیادی را در ایران و سایر کشورها به همراه داشته است.

بسیاری از سیاستمدران و رسانه های مطرح جهانی، اظهارات رئیس جمهور آمریکا و عملکرد دولتش را محکوم کرده و آن را نشانه عدم پایبندی واشنگتن به تعهداتش دانستند.

در داخل کشور نیز موجی از یکپارچگی علیه آمریکا مشاهده شد؛ آمریکایی که در سال های گذشته با روش های مختلف در تلاش برای ضربه زدن به ملت ایران بوده است.

در این میان، صدای آمریکا (VOA) نظرسنجی را درباره تحریم های جدید ایالات متحده علیه سپاه روی خروجی سایت خود قرار داده که نتیجه آن برخلاف خواست گردانندگانش از کار درآمد.

۸۵ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی بر این باورند که تحریم های جدید، نه تنها تاثیر منفی بر فعالیت های سپاه پاسداران نخواهد داشت بلکه موجب تقویت آن نیز خواهد شد؛ فعالیت هایی که مقابل زیاده خواهی های آمریکا در منطقه قرار گرفته و بسیاری از طرح های آنان را با ناکامی روبرو کرده است.

پسندیدم(2)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.