هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند

اولین نشست خبری استاندار جدید هرمزگان فردا برگزار می‌شود

اولین نشست خبری فریدون همتی استاندار جدید هرمزگان فردا شنبه ۲۲ مهرماه در محل سالن کنفرانس استانداری هرمزگان برگزار می‌شود.

بازخبر / از بندرعباس، فریدون همتی دقیقا در فاصله یک ماه از انتصابش به استاندار هرمزگان، فردا شنبه ۲۲ مهرماه اولین نشست خبری خود را برگزار می‌کند.

همتی ۲۲ شهریورماه با رای اعتماد هیأت وزیران به عنوان استاندار جدید هرمزگان انتخاب شد.

استاندار جدید هرمزگان قرار است تا فردا در یک نشست صمیمی با خبرنگاران، ابتدا شنونده برخی از اظهارات و دردل‌های اهالی رسانه در هرمزگان باشد و در ادامه نشست به سؤوالات خبرنگاران در زمینه‌های مختلف نیز پاسخ دهد.

فریدون همتی تا پیش از انتصاب به عنوان استاندار هرمزگان علاوه بر مشاور ارشد وزیر کشور و استاندار قزوین، در مقطعی نیز مدیرکل صدا و سیمای مرکز ارومیه بوده که آشنایی خوبی با رسانه‌ها و جایگاه آنها در زمینه اطلاع‌رسانی و انتقال موضوعات و مسائل به جامعه دارد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.