هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

جلسه راهبری طرح تفصیلی شهر بندرعباس

گورانی، مدیر شهرسازی و معماری ضمن اشاره به این موضوع که تهیه طرح تفصیلی شهر بندعباس پس از طی سالها و گذشت افق زمانی طرح تفصیلی ملاک عمل،توسط راه و شهرسازی هرمزگان تهیه و با مشاور ذیصلاح شهرسازی جهت بازنگری در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ کلید خورد که پس از برداشت های وضع موجود توسط مشاور، کار بروز رسانی طرح تفصیلی گذشته در دستورکار مشاور قرار گرفت.

بازخبر / گورانی، مدیر شهرسازی و معماری ضمن اشاره به این موضوع که تهیه طرح تفصیلی شهر بندعباس پس از طی سالها و گذشت افق زمانی طرح  تفصیلی ملاک عمل،توسط راه و شهرسازی هرمزگان تهیه و با مشاور ذیصلاح شهرسازی جهت بازنگری در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ کلید خورد که پس از برداشت های وضع موجود توسط مشاور، کار بروز رسانی طرح تفصیلی گذشته در دستورکار مشاور قرار گرفت.

وی تاکید کرد:  از آنجایی که نظم بخشی به ساخت و سازهای شهری از طریق ایجاد ساز و کارهای قانونی با توجه به گسترش پویش شهرنشینی می تواند مهمترین هدف شهرسازی و طرح های تفصیلی تلقی شود. لذا طرح تفصیلی بندرعباس با این رویکرد مورد بررسی قرار گرفته است.

گورانی عنوان کرد: از آنجایی که یکی از دستاوردهای مهم تهیه طرح تفصیلی زیست پذیری شهرهاست و کیفی‌سازی‌ زندگی را از جمله دلایل تهیه طرح تفصیلی می باشد. بنابراین توجه به کیفیت محیط شهروندان و همچنین وضعیت کالبدی شهر و بافتهای فرسوده شهر از مهمترین اولویت های طرح تفصیلی بندرعباس می باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.