هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

جوابیه آب و فاضلاب هرمزگان در خصوص مجتمع پارامیس ۲ در شهرک نور بندرعباس

در پاسخ به انتشار خبر « اهالی مجتمع پارامیس ۲ در شهرک نور بندرعباس : باید کارد به استخوان برسد تا مشکل ما حل شود» مورخ پنج شنبه، ۱۳ مهر ماه ۹۶ ، توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی به شرح ذیل ارائه می گردد.

بازخبر /  در پاسخ به انتشار خبر « اهالی مجتمع پارامیس ۲ در شهرک نور بندرعباس : باید کارد به استخوان برسد تا مشکل ما حل شود» مورخ پنج شنبه، ۱۳ مهر ماه ۹۶ ، توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی به شرح ذیل ارائه می گردد.
در خصوص شرکت تعاونی مسکن کارگران آب مشروب بندرعباس به استحضار می رساند؛ این شرکت به شماره ثبت ۹۲۶ دراداره ثبت شرکت ها بوده که طبق اساسنامه آن دارای شخصیت حقوقی، مالی و اداری مستقل می باشد.

لازم به ذکر است؛ طبق قانون تعاونی ها؛ ارشاد ، نظارت و سرپرستی بر تعاونی های مزبور از وظایف وزارت تعاون و امور روستاها بوده و ضمانت بر اجرای عدم انجام وظیفه اعضاء هیئت مدیره و مدیرعامل نیز در ماده ۱۴۶ قانون مزبور بیان شده است. از طرفی هرگونه شکایت از عملکرد تعاونی ها بر مبنای دستورالعمل رسیدگی به شکایات تعاونی ها و ماده ۶۶ قانون بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۷۰ صورت می گیرد.

لذا بدینوسیله از باب همکاری با اهالی محترم مجتمع پارامیس ۲ واقع در شهرک نور بندرعباس، شکایات واصله را عینا” به اطلاع هیئت مدیره تعاونی مزبور رسانده و مقرر گردید دفترحقوقی و رسیدگی به شکایات این شرکت با اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل تعاونی آب مشروب جلسه ای تشکیل داده تا مشکل مطروحه در صورت امکان مرتفع گردد. لکن درخصوص اعمال حاکمیت و رسیدگی به شکایات بایستی از طریق وزارت تعاون و امور روستایی اقدام گردد.

روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.