هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!
هرگز نمی‌توان زحمات کاپیتان تیم ملی را نادیده گرفت

تاج: هنوز اشک‌های نکونام را پس از صعود به جام جهانی فراموش نکرده ام

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت:او بازیکن با غیرت و سال ها کاپیتان تیم ملی ایران بوده است ، وبرای فوتبال ایران زحمت های زیادی کشیده است.

بازخبر / مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته در نشست خبری حاضر شد و به برخی سوالات و مسائل روز فوتبال از جمله، در مورد تهدید فیفا و AFC‌برای باشگاه‌های بدهکار،  عدم تعهد به ارگان‌های بین‌المللی، بخشی از محرومیت پرسپولیس و خیلی از سوالات مهم خبرنگاران  پاسخ داد.اما در نشست خبری روز گذشته در خصوص جریمه های که از سوی فیفا برایر ایران صادر شده است صحبت شد،و یکی از مهم ترین سوالات در خصوص درگیری نکونام با قطری‌ها بود که چنین استنباط شد که نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران بیشترین جریمه را از سوی فیفا شده است.همین موضوع باعث شد تا شائبه‌‌هایی برای کاپیتان به وجود بیاید.

برای پی بردن این موضوع که آیا نکونام کاپیتان سابق تیم ملی از سوی فیفا بیشترین جریمه را شده است و  با توجه به شایعات بوجود آمده در این زمینه ارتباطی با مهدی تاج رئیس فدراسیون گرفته شد تا در مورد این موضوع با او صحبت کنیم.

مهدی تاج در پاسخ با سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا واقعا یکی از سنگین‌ترین جریمه ها  از سوی فیفا شامل جواد نکونام بوده است یا خیر؟ اظهار داشت: من فکر می کنم بیان این موضوع شائبه‌‌های زیادی را ایجاد کرده است،من هنوز اشک‌های جواد را پس از صعود تیم ملی به جام جهانی را فراموش نکرده ام.او بازیکن با غیرت و سال ها کاپیتان تیم ملی ایران بوده وبرای فوتبال ایران زحمت های زیادی کشیده است.

وی در ادامه افزود : بیان این مسئله و مطرح شدن این موضوع در نشست خبری روز گذشته صرفا نمی خواستیم این  جریمه سنگین را به گردن نکونام بیندازیم، در بازی با قطر به خاطر غیرت ایرانی این اتفاق افتاد که تعصب ملی نکونام جای تحسین دارد. جواد هم مثل خود ما به عشق پرچم و ایران در دیدار با قطر رفتار کرد و منظورم از بیان آن اتفاق این بود که می خواستیم تشریح کنم که AFC و فیفا چقدر ریز اتفاقات را زیر نظر دارند.

رئیس فدراسیون تاکید کرد: جواد نکونام اینقدر  برای ما مهم است که حتی هر پاداشی که در سال های که برای تیم ملی بازی کرده باقی مانده را برایش در نظر گرفته ایم، نکونام می داند چقدر محبوب است و طی این چند سال که کاپیتان بوده است برای فوتبال ایران زحمات زیادی کشیده است و نمی توانیم عملکردش را زیر سوال ببرl.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.