هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!
نهادهای مسئول چه نظارتی کردند؟!

ساخت فیلمی آلمانی با موضوع «صیغه» در ایران!

اخیرا خبر تولید فیلمی آلمانی در ایران منتشر شد که برخی اخباردرباره داستان آن باعث ایجاد برخی حواشی شده است.

بازخبر / اخیراً خبر تولید فیلمی آلمانی در ایران منتشر شد که برخی اخباردرباره داستان آن باعث ایجاد برخی حواشی شده است.

فلوریان باکس‌مایر، کارگردان آلمانی فیلمی به نام «سلام ای ایران» را در تهران کلید زده‌است. این فیلم در ژانر کمدی و به تهیه‌کنندگی شبکه تلویزیونی «ARD» ساخته می‌شود.

سلام ای ایران

به گزارش دویچه‌وله، تیمی از سینماگران آلمانی برای نخستین مرتبه به ایران رفته تا به سفارش کانال اول شبکه تلویزیونی سراسری این کشور (ARD) فیلمی در ژانر کمدی بسازد. بازیگران این فیلم، فلیکس کلاره، گونتر ماریا هالمر، مونا پیرزاد، رؤیا تیموریان و پژمان بازغی هستند و صحنه‌های آن در تهران، کاشان و مونیخ فیلم‌برداری خواهند شد.

نقش اول این کمدی را فلیکس کلاره Felix klare بازی می‌کند. بازیگر معروف نقش سر کارآگاه در سریال تلویزیونی tatort (صحنه جرم). این بار او صاحب‌کار جوانی به نام روبرت است که مادرش با سراسیمگی خبر گم شدن پدرش در ایران را به او می‌دهد. علی‌الظاهر پدر برای وصول مطالبات مالی‌اش به تهران رفته اما غیب‌اش زده و هیچ نشانی از او نیست.

روبرت رهسپار ایران می‌شود تا ردپایی از پدرش بیابد. او برای ره‌گیری و پرس و جو، مترجمی لازم دارد که پیوسته همراهش باشد. این همراه، یک معلم زبان آلمانی (با بازی مونا پیرزاد) است. روبرت مجبور می‌شود برای در امان ماندن از عواقب همراهی مدام با یک زن نامحرم، به ازدواج موقت (صیغه) با دیلماج تن بدهد.آن طور که رسانه آلمانی گفته داستان این فیلم کمدی در ایران رخ می‌دهد و مسأله ازدواج موقت یک مرد آلمانی با یک دختر ایرانی هم در آن به چشم می‌خورد. موردی که درادامه گزارش مورد تردید واقع خواهد شد.

شهدای ایران

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.