هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره»
علی صادقی مدیر شرکت تایدواتر ناحیه هرمزگان :

عدالتخواهی مختص مسلمانان نیست+عکس

قیام امام حسین متعلق به انسانیت است، خصوصیاتی نظیر آزادگی ، ایستادگی در برابر ظلم و عدالتخواهی که فقط مختص مسلمانان نیست ، این مهم را میتوان در انسان واقعی، فارق از گرایشات دینی مشاهده نمود.

علی صادقی مدیر شرکت تایدواتر ناحیه هرمزگان و مدیر موسسه فرهنگی رایه العباس(ع) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بازخبر ،در خصوص واقعه کربلا بیان کرد: قیام امام حسین متعلق به انسانیت است، خصوصیاتی نظیر آزادگی ، ایستادگی در برابر ظلم و عدالتخواهی که فقط مختص مسلمانان نیست ، این مهم را میتوان در انسان واقعی، فارق از گرایشات دینی مشاهده نمود.

وی ادامه داد : امام حسین(ع) زمانی که میبیند جامعه ای که جدش در آن برای نجات انسانها ، تساوی بیم زن و مرد و عدالت تلاش کرد ، در مسیر انحراف قرار میگیرد، قبل از هر قیام سعی میکند با اقدامات فرهنگی و سیاسی مقابل حاکم زمان ایستادگی کند، اما زمانی که این روش را بی اثر میبیند، تصمیم به قیام میگیرد، قیامی که در روز عاشورا تبلور پیدا می کند.

علی صادقی افزود : واقعه عاشورا تقابل بین حق و باطل است، امام حسین(ع) در راه وفای به عهد ، عدالت محوری و دفاع از حقانیت بشریت ایستادگی میکند ، تا جایی که هم یاران و سربازانش به شهادت می‌رسند و هم دشمن سر واز تن نازنین آن حضرت جدا میکند. ولی راه ایشان همچنان در بین ما شیعیان تداوم خواهد داشت.

 

پسندیدم(4)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.