هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی
نماینده بندرعباس خطاب به وزیر کشور:

چرا به من ۱۰ دقیقه وقت برای سخن گفتن ندادید؟!/ ۷۰ درصد آمار ارائه شده توسط جادری غلط است

نماینده بندرعباس در جلسه معارفه استاندار جدید هرمزگان با فریاد خطاب به وزیر کشور گفت: چرا به من ۱۰ دقیقه وقت براس سخن گفتن نداید؟!

بازخبر / احمد مرادی در جلسه معارفه استاندار جدید هرمزگان که پیش از ظهر امروز در سالن شرکت گاز هرمزگان برگزار شد، با صدای بلند و خطاب به وزیر و قبل از آغاز سخنان رحمانی فضلی، اظهار کرد: قرار نیست در این جلسه فقط تعریف و تمجید شود، باید به منتقدین هم وقت سخنرانی میدادند که به بنده به عنوان نماینده مردم حتی ده دقیقه وقت ندادند.

وی افزود: بنده ۲۸ سال در وزارت کشور خدمت کرده‌ام و با همه زیر و بم آن آشنا هستم، من نمی‌گویم آقای جادری کاری برای استان نکردند،کار کردند اما ناچیز بوده و استان را از مسیر پیشرفت و توسعه دور کردند.

نماینده بندرعباس ادامه داد: ۷۰ درصد آمار ارائه شده غلط و سیاه‌نمایی است و بنده به عنوان نماینده مؤظفم از حقوق مردم دفاع کنم و نگذارم کسی پای روی مردم بگذارد و به هدفش برسد.

 وزیر کشور با شنیدن این اظهارات به سخنان خود ادامه داد.

 

 

 

فارس/

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.