هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
عطر «مهر و محرم» در فضای کشور پیچید/ ۱۰۵ هزار مدرسه آماده پذیرایی از ۱۳ میلیون دانش‌آموز منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند منصوریان از هدایت استقلال استعفا کرد ماجرای تبلت و خودروهای جدید اعضای شورای شهر/ ولخرجی های اصلاح طلبانه+سند

بزم شبانه ۴ نوجوان به جنایت ختم شد

۴ پسر نوجوان پس از شرکت در مراسم عروسی در خانه‌ای دور هم جمع شدند اما مصرف شیشه باعث شد یکی از آنها دست به جنایتی هولناک بزند.

بازخبر /  ۴ پسر نوجوان پس از شرکت در مراسم عروسی در خانه‌ای دور هم جمع شدند اما مصرف شیشه باعث شد یکی از آنها دست به جنایتی هولناک بزند.

بامداد دیروز زوج جوانی راهی کلانتری شهرستان خان‌ببین در استان گلستان شدند و پرده از جنایتی هولناک برداشتند. آنها گفتند که شب قبل پسرشان همراه ۳نفر از دوستانش در خانه‌ای دور هم جمع شده بودند اما یکی از آنها که شیشه مصرف کرده بود به‌خاطر خصومت یکی از دوستانش را به قتل رساند و جسدش را به جنگل‌های شیرآباد منتقل و در آنجا رها کرد.

با اظهارات زوج جوان پسر ۱۵ساله آنها بازداشت شد و مأموران همراه وی راهی محلی شدند که جسد در آنجا رها شده بود. به این ترتیب جسد نوجوان ۱۶ساله که بر اثر خفگی جانش را از دست داده بود پیدا شد و با شناسایی ۲نوجوان دیگر، هر دوی آنها بازداشت شدند. متهمان به اداره آگاهی منتقل شدند و یکی از آنها با اعتراف به جنایت گفت: من و دوستانم آن شب در یک مراسم عروسی شرکت کرده بودیم و پس از پایان مراسم، یکی از دوستانم ما را به خانه‌اش دعوت کرد و همگی به آنجا رفتیم.

او ادامه داد: آن شب من مخدر شیشه مصرف کردم و دچار توهم شدم و به‌دلیل اینکه از مدتی قبل با یکی از دوستانم اختلاف داشتم به او حمله کرده و با کمربند وی را خفه کردم. پس از آن هم جسدش را به جنگل بردیم و در آنجا رها کردیم. به گفته سردار جاویدان، رئیس پلیس استان گلستان، ۳متهم این پرونده ۱۵ساله هستند و تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه اصلی قاتل ادامه دارد.

همشهری

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.