هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!
در اطلاعیه کمیته مرکزی تجمع اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار اعلام شد

سخنرانی نمایندگان مجلس و تشکل‌های دانشجویی در تجمع امروز مقابل دفتر سازمان ملل/حضور چهره‌های شاخص سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در تجمع

کمیته مرکزی تجمع دانشجویی اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار اعلام کرد: تجمع امروز با سخنرانی نمایندگان مجلس و با حضور چهره‌های شاخص سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، دانشجویان، اساتید و نخبگان دانشگاهی برگزار می‌شود.

بازخبر / کمیته مرکزی ستاد برگزاری تجمع دانشجویی اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار در اطلاعیه‌ شماره ۲ خود اعلام کرد: خداوند متعال را شاکریم که در میان سکوت مرگ مدعیان دروغین حقوق بشر و جوامع بین المللی در قبال کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی مثل همیشه به پا خواسته و ندای دفاع از حقوق مظلومین عالم سرداده اند و این بار نیز ضمن محکومیت جنایات اخیر در میانمار، همبستگی خود را با مردم مظلوم این کشور اعلام کردند.

کمیته مرکزی ستاد برگزاری تجمع دانشجویی اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار در ادامه ضمن تشکر از تمامی تشکل‌های دانشجویی، رسانه ها و گروه‌ها و اقشار مختلف مردم که تاکنون پشتیبان و یاری‌گر این ستاد، جهت برنامه ریزی این اجتماع دانشجویی بوده‌اند، تاکید شده است: این تجمع دانشجویی، با سخنرانی احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی و همچنین با حضور چهره‌های شاخص سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، دانشجویان، اساتید و نخبگان دانشگاهی و همچنین اعلام مواضع نمایندگان اتحادیه های دانشجویی کشور ازجمله اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور، دفتر تحکیم وحدت، اتحادیه جامعه اسلامی، دانشجویان، بسیج دانشجویی و جنبش عدالتخواه دانشجویی همراه خواهد بود.

در پایان آمده است: دیگر جزئیات برنامه نیز متعاقبا در اطلاعیه های بعدی این کمیته و توسط رسانه های رسمی اتحادیه های دانشجویی کشور و رسانه های معتبر خبری به اطلاع عموم خواهد رسید.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.