هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند تا ابد مسئولیم … ۴۳۰ کشته و ۷۴۶۰ مجروح/ احتمال افزایش کشته‌های حادثه/ روحانی: تسلیت همه ایران را به کرمانشاهی‌ها ابلاغ می‌کنم/ گلایه از توزیع نابسامان امکانات/ وقوع ۲۱۶ پس لرزه/ ۲ محموله چادر‌ و پتو دیشب به داد زلزله زدگان رسید/ تصاویر

طعنه آقای خاص به آرسن ونگر

ژوزه مورینیو در مصاحبه‌ای درباره وضعیت مربی‌گری خودش مثالی زده که به نوعی طعنه به آرسن ونگر، سرمربی آرسنال بوده است.

بازخبر / ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد که رابطه خوبی با آرسن ونگر ندارد و بارها به او طعنه زده، اخیرا صحبتی جدید درباره سرمربی توپچی‌ها داشته است.
او با رد این موضوع که یک مربی کوتاه‌مدت است مدعی شده همیشه باشگاه‌ها را برای رسیدن به موفقیت آماده می‌کند. مورینیو ۵۴ ساله هرگز بیشتر از ۳ سال در تیمی نبوده و در حال حاضر هدایت منچستریونایتد را به عهده دارد.
مورینیو گفت: مردم معتقدند من مربی کوتاه‌مدت هستم چون از باشگاهی به باشگاه دیگر می‎روم، اگر این طور است درست می‌گویند، اما فکر نمی‌کنم من مربی کوتاه‎مدت باشم. من تیم‌ها را برای رسیدن به موفقیت آماده می‌کنم، به نظرم تیم‌ها را طوری آماده می‌کنم که وقتی می‎روم مربی جدید که روی کار می‌آید تیمی سطح بالا در اختیار دارد. پس حتی اگر زود از تیمی بروی معنی این نیست که مربی کوتاه‌مدت هستی.
مورینیو در ادامه صحبتش طعنه‌ای به آرسن ونگر زد و گفت: ممکن است مربی‌ای برای مدت ۱۰ یا ۲۰ سال در باشگاهی باشد، اما وقتی برود تیم برای ناکامی و شکست آماده باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.