هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
عطر «مهر و محرم» در فضای کشور پیچید/ ۱۰۵ هزار مدرسه آماده پذیرایی از ۱۳ میلیون دانش‌آموز منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند منصوریان از هدایت استقلال استعفا کرد ماجرای تبلت و خودروهای جدید اعضای شورای شهر/ ولخرجی های اصلاح طلبانه+سند

طعنه آقای خاص به آرسن ونگر

ژوزه مورینیو در مصاحبه‌ای درباره وضعیت مربی‌گری خودش مثالی زده که به نوعی طعنه به آرسن ونگر، سرمربی آرسنال بوده است.

بازخبر / ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد که رابطه خوبی با آرسن ونگر ندارد و بارها به او طعنه زده، اخیرا صحبتی جدید درباره سرمربی توپچی‌ها داشته است.
او با رد این موضوع که یک مربی کوتاه‌مدت است مدعی شده همیشه باشگاه‌ها را برای رسیدن به موفقیت آماده می‌کند. مورینیو ۵۴ ساله هرگز بیشتر از ۳ سال در تیمی نبوده و در حال حاضر هدایت منچستریونایتد را به عهده دارد.
مورینیو گفت: مردم معتقدند من مربی کوتاه‌مدت هستم چون از باشگاهی به باشگاه دیگر می‎روم، اگر این طور است درست می‌گویند، اما فکر نمی‌کنم من مربی کوتاه‎مدت باشم. من تیم‌ها را برای رسیدن به موفقیت آماده می‌کنم، به نظرم تیم‌ها را طوری آماده می‌کنم که وقتی می‎روم مربی جدید که روی کار می‌آید تیمی سطح بالا در اختیار دارد. پس حتی اگر زود از تیمی بروی معنی این نیست که مربی کوتاه‌مدت هستی.
مورینیو در ادامه صحبتش طعنه‌ای به آرسن ونگر زد و گفت: ممکن است مربی‌ای برای مدت ۱۰ یا ۲۰ سال در باشگاهی باشد، اما وقتی برود تیم برای ناکامی و شکست آماده باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.