هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند

تجربه استقلال فصل قبل ما را امیدوار نگه می‌دارد/ شرایط تیم ایده‌آل نیست

پیشکسوت بتیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال ایده‌آل نیست اما تجربه سال گذشته ما را امیدوار نگه می‌دارد.

بازخبر /  پیروز قربانی در مورد استقلال مقابل سایپا گفت: بازی خوب و محکمی را از هر دو تیم شاهد بودیم، سایپا خیلی خوب بازی کرد و توانست نتیجه بگیرد. استقلال هم بد نبود و نسبت به دو سه بازی قبل بهتر شده بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان با این شرایط شانسی برای آبی‌پوشان برای حضور در جمع مدعیان و قهرمانی در لیگ قائل بود، اظهار داشت: شرایط ایده‌آل نیست اما فصل قبل هم  همین استقلال از هفته هشتم یا نهم نتایج خوبی را کسب کرد و به همه تیم‌ها سه گل، سه‌ گل می‌زد. ما می‌توانیم با تجربه پارسال به این تیم هم امیدوار باشیم.

قربانی اضافه کرد: البته من خودم هم انتقادهایی به تیم امسال دارم چرا که نباید این مقدار تغییر را در ترکیب به ویژه در بخش هجومی شاهد باشیم، ما دیدیم که بازیکنی مانند داریوش شجاعیان که از پتانسیل خیلی خوبی برخوردار است دقایقی حتی در بازی روز گذشته در پست دفاع چپ بازی کرد. این بازیکن با این پتانسیل هرچه به دروازه حریفان نزدیک باشد برای تیم مفیدتر است اما متأسفانه اینگونه نبود. سال گذشته ما دیدیم که شجاعیان حتی برخی مواقع در پست مهاجم هدف برای تیمش بازی می‌کرد.

قربانی تصریح کرد: تیمی که بخواهد قهرمان شود باید از هفته اول امتیازات را جمع‌آوری کند، تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس خیلی خوب امتیاز جمع کردند، به هر حال باز هم ما امیدواریم که استقلال مانند پارسال بتواند مدعی شود.

میزان

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.