هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

کاندیداهای شهرداری از همه طیف های سیاسی هستند / با پخش زنده انتخاب شهردار بندرعباس موافقم

اعضای شورای پنجم تلاش کردند که روند انتخاب شهردار را با توجه به سلایق مختلف شهردار را از میان چهره های دانشگاهی ، حوزه فنی ، عمران و شهرسازی ، از طیف های مختلف سیاسی ، اجتماعی و مذهبی هستند.

به گزارش خبرنگار باز خبر ؛مجید عسکری زاده عضو منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر بندرعباس در گفتگو با خبرنگار بازخبر گفت : اعضای شورای پنجم تلاش کردند که روند انتخاب شهردار را با توجه به سلایق مختلف شهردار را از میان چهره های دانشگاهی ، حوزه فنی ، عمران و شهرسازی ، از طیف های مختلف سیاسی ، اجتماعی و مذهبی هستند.

همچنین در این انتخابها می توان از چهره های مختلف سیاسی هم اصلاح طلب و هم اصولگرا با سلایق مختلف سیاسی در میان کاندیداهای شهردار مشاهده کرد.

وی ادامه داد : از عصر شنبه ۲۸ مرداد ماه هر کدام از کاندیداهای شهرداری بندرعباس به ارائه برنامه های خود در صحن شورا می پردازند که به هر کدام از آنها یک ساعت زمان یکسان تعیین شده تا برنامه ها و اهداف خود را ارائه دهند .

عضو منتخب شورای پنجم افزود : هدف ما در شورای شهر ایجاد آسایش و آرامش برای مردم در شهر بندرعباس است .

و آسایش و رفاه مردم در سایه همدلی و استفاده از تمامی ظرفیت ها امکان پذیر است.

مجید عسکری زاده خاطر نشان ساخت : برای انتخاب شهردار باید از ظرفیت نیروی انسانی بهینه استفاده کرد چون مهمترین رکن توسعه شهری متکی به نیروی انسانی است .

وی ادامه داد : در ترکیب کاندیداهای شهرداری که توسط اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس معرفی شدند ۲ نفر رئیس دانشگاه ، ۲ نفر با تحصیلات مهندسی عمران نیز معرفی شده اند.

وی همچنین افراد معرفی شده را بدین شرح عنوان کرد: ۱-عباس امینی زاده شهردار فعلی بندرعباس
۲- محمد عسکری زاده از مدیران با سابقه استان هرمزگان
۳- مهدی عسکری زاده مدیر ارشد وزارت ارتباطات و فتاوری اطلاعات در استان هرمزگان
۴- محمد نور امیری خمیری از اساتید دانشگاه
۵- محمد رضا طباطبایی رئیس سابق دانشکده تقریب و مذاهب اسلامی استان هرمزگان
۶- ایوب دبیری نژاد مدیر مسئول روزنامه دریا
۷- سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی نماینده اسبق مردم شرق استان هرمزگان
۸-مهدی رضایی سردره رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان
۹- رضا حیدری زاده عضو شورای چهارم شهر بندرعباس
۱۰ -صمد حمزه ای رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان هرمزگان
۱۱ -مهدی دسینه رئیس دانشکده سما استان هرمزگان

که از روز شنبه کاندیداهای مورد نظر با قرعه کشی صورت گرفته به هر کدام زمان برابر اختصاص داده شده با ارائه برنامه ها و رزومه از برنامه های خود دفاع می کنند که در نهایت از بین این ۱۱ نفر یک نفر به عنوان شهردار انتخاب می شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.