هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!
انتقاد از BBC؛

آخرین تکنولوژی «ماشین خون‌شویی» در جنگ نیابتی ایران +تصویر

کارشناس بی‌بی‌سی‌فارسی و سایر رسانه‌های اپوزیسیون، در شبکه های اجتماعی تلگرام و توئیتر از رسانه دولتی انگلیس و رویکرد دروغ‌پردازانه آن به‌شدت انتقاد کرد.

بازخبر / “علی علیزاده” کارشناس بی بی سی و سایر رسانه‌های اپوزیسیون، در شبکه های اجتماعی تلگرام و توئیتر از رسانه دولتی انگلیس و رویکرد دروغ‌پردازانه آن به‌شدت انتقاد کرد.

او در تلگرام نوشت: «بی بی سی رسانه برتر است. نه چون حقیقت می‌گوید، بلکه چون به آخرین تکنولوژی تحریف واقعیت مجهز است و طی قتل‌عام صدهزار یمنی توسط سعودی با بمب بریتانیا، هرروز از افسانه جنگ نیابتی ایران در یمن گفته است.»

نامبرده در تکمیل جمله فوق، این پیام را از طریق توئیتر منتشر نمود: «می‌گوید اپیدمی وبای یمن نیم میلیون مبتلا و ۱۹۷۵ کشته داشته، اما از نقش بمباران سعودی با بمب‌های بریتانیایی هیچ نمی‌گوید. BBC ماشین خون‌شویی است.»

گفتنی است علی علیزاده به‌دلیل برخی مواضع منصفانه‌اش هدف رفتارهای خصمانه از جانب عناصری در دایره اپوزیسیون قرار گرفته است.

چندی پیش جمعی از ضدانقلاب با تنظیم و ارسال نامه‌ای سرگشاده، از گردانندگان بی بی سی تقاضا کردند که دیگر از او به‌عنوان کارشناس در این شبکه استفاده نشود.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.