هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟! مدعیان آزادی بیان به خبرنگار بی بی سی هم رحم نکردند! + عکس

موتور پرسپولیس در پاهای این بازیکن نهفته است

فنونی زاده درباره خبرهایی مبنی بر پاس ندادن هافبک های این تیم به منشا تصریح کرد: بهترین هافبک حال حاضر پرسپولیس کسی جز محسن مسلمان نیست، او باید مهاجمان را صاحب موقعیت کند؛موتور پرسپولیس در پاهای او نهفته شده است، هر وقت مسلمان حرکت کند، تیم هم رو به جلو می رود.

بازخبر / مرتضی فنونی زاده درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در بازی های ابتدایی لیگ برتر، گفت: فوق العاده ترین حالت ممکن را در سبک بازی پرسپولیس می بینیم. از این بهتر نمی شود. فصل رویایی هواداران با بازی تیمی که باید به آن گفت سوپر پرسپولیس ادامه دارد. به یاد ندارم پرسپولیس در چندین سال اخیر چنین بازی های روان و راحتی انجام داده باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره گلزنی مهدی طارمی تصریح کرد: معلوم بود مهدی می تواند بهترین شرایط را برای خودش فراهم کند. برانکو بهترین تصمیم را درباره او گرفت. آنقدر به طارمی بازی داد تا او بتواند عملکرد گذشته خود را بار دیگر در ترکیب پرسپولیس تکرار کند.

فنونی زاده درباره خبرهایی مبنی بر پاس ندادن هافبک های این تیم به منشا تصریح کرد: بهترین هافبک حال حاضر پرسپولیس کسی جز محسن مسلمان نیست. او باید مهاجمان را صاحب موقعیت کند. موتور پرسپولیس در پاهای او نهفته شده است. هر وقت مسلمان حرکت کند، تیم هم رو به جلو می رود. من فکر می کنم اگر منشا بیشتر از اینها بازی کند می تواند به درد تیم بخورد. او مهاجم فوق العاده خطرناکی است. توانایی های منشا را در رقابت با غول های آسیا خواهید دید. ضمن اینکه فکر می کنم سرمربی تیم آنقدر نظم دارد که هر وقت لازم بداند گوش آنها را می پیجد و نیازی نیست تلاش مضاعفی در این زمینه کند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.