هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

عقیل زینلی : بزرگترین دغدغه جوانان مشکل مسکن است

بانک مسکن به زوجهای جوانی که تاکنون از تسهیلات مسکن استفاده نکرده اند تا سقف هشتصد میلیون ریال تسهیلات مسکن پرداخت میکند.

بازخبر / مدیر شعب بانک مسکن در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار بازخبر گفت ؛ بزرگترین دغدغه جوانان مشکل مسکن است. وی ادامه داد بانک مسکن به زوجهای جوانی که تاکنون از تسهیلات مسکن استفاده نکرده اند تا سقف هشتصد میلیون ریال تسهیلات مسکن پرداخت میکند.

عقیل زینلی افزود؛ استفاده از تسهیلات مسکن ارتباطی به تاریخ ازدواج زوجین ندارد ولی حتما” باید از مسکنهایی خریداری کنند که با مشارکت بانک مسکن ساخته شده باشند.

زینلی خاطرنشان کرد؛ بانک مسکن با اعطا تسهیلات مسکن به جوانان علاوه بر کمک به قشر جوان، باعث رونق در بخش تقاضا و تحرک در بخش مسکن می گردد.

مدیرشعب بانک مسکن استان هرمزگان یادآور شد ؛ زوجهای جوان با سپرده گزاری تسهیلات ازدواج خود در بانک مسکن و در شهر بندرعباس، میتوانند تا سقف یک میلیارد و دویست میلیون ریال تسهیلات ساخت مسکن نیز از بانک مسکن دریافت نمایند ، ضمنا” زوجهای جوان در شهرهای دیگر استان نیز تا سقف هشتصد میلیون ریال میتوانند تسهیلات ساخت مسکن دریافت نمایند. وی ادامه داد ؛ نرخ سود بانکی این تسهیلات نه و نیم درصد ولی چنانچه در بافت فرسوده باشد نرخ سود بانکی هشت درصد می باشد.

 

بابک پارسا

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.