هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

صادرات ۱۴ هزار و ۴۸۸ تن کالای غیرنفتی به عمان در چهارماه نخست سالجاری

در سفر هیئت تجاری عمان به جاسک زمینه‌های همکاری بیشتر تجاری فراهم شد.

بازخبر / در سفر هیئت تجاری عمان به جاسک زمینه‌های همکاری بیشتر تجاری فراهم شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در این خصوص در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، گفت: ارسال مستقیم محصولات کشاورزی و بدون واسطه به عمان، تأکید بر مشخص شدن ارقام و انتظارات طرف عمانی از محصولات کشاورزی هرمزگان، تسهیل ثبت دفاتر تجاری در عمان برای ارسال محصولات غذایی به عمان، از نتایج سفر یک‌روزه هیئت عمانی به جاسک بود.

خلیل قاسمی افزود: تأکید فعالان بخش کشاورزی عمان بر عاری بودن محصول از سموم و آفات و رعایت استانداردهای صادرات محصولات کشاورزی از مهم‌ترین مسائل مطرح‌شده در نشست سرمایه‌گذاری فعالان بخش کشاورزی هرمزگانی با هیئت عمانی بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تصریح کرد: در ۴ ماه امسال ۱۴ هزار و ۴۸۸ تن کالای غیرنفتی به عمان صادرشده است که نسبت به مدت مشابه ۱۱۱ درصد افزایش داشته است.

وی بابیان اینکه ارزش این صادرات ۳ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۲۶۵ دلار است، عنوان کرد: هیئت تجاری عمان شامل ۳۵ نفر از فعالان اقتصادی و تجاری به در سفری یک‌روزه به بندر جاسک سفر کرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.