هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی

درگذشت یک زائر هرمزگانی در مکه مکرمه

معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از درگذشت یک زائر هرمزگانی نام «علی ناز سادات پور» ۸۴ ساله به شماره کاروان ” ۳۲۰۱۰ خبر داد.

بازخبر / معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از درگذشت یک زائر هرمزگانی نام «علی ناز سادات پور» ۸۴ ساله به شماره کاروان ” ۳۲۰۱۰ خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، دکتر پیرحسین کولیوند افزود: اقدامات اولیه برای مراجعه‌کنندگان در درمانگاه‌های مدینه انجام می‌شود و اگر نیاز به کار تخصصی باشد، زائر را فوری به بیمارستان مدینه اعزام می‌کنند تا زیر نظر متخصصان شرایط وی بررسی شود.

وی درباره آخرین آمار زائران بستری در بیمارستان‌های سعودی افزود: دو زائر که شرایط آن‌ها در حال حاضر مناسب است در بیمارستان سعودی تحت درمان هستند.

کولیوند گفت: یکی از زائرانی که اکنون بستری است، شکستگی فمور (شکستگی ران) داشت که عمل جراحی وی انجام‌شده است و ظرف دو روز آینده مرخص می‌شود و زائر دیگر نیز مشکل خونریزی معده داشت که شرایط وی نیز مناسب است.

کولیوند همچنین به تهیه بروشورهای آموزشی در خصوص پیشگیری از گرمازدگی و کمک‌های اولیه در این زمینه اشاره کرد و افزود: بروشورهای چاپ‌شده تا شنبه ۲۱ مرداد به دست ما می‌رسد اما نسخه الکترونیکی آن از طریق ستاد حج و زیارت در اختیار مدیران کاروان‌ها و همچنین مدیران و معاونان مجموعه‌ها قرارگرفته است، ضمن اینکه آموزش‌های چهره به چهره همکاران ما در میان زائران نیز همچنان ادامه دارد.

وی همچنین از درگذشت یک زائر به نام «علی ناز سادات پور» ۸۴ ساله از استان هرمزگان به شماره کاروان ” ۳۲۰۱۰ ” خبر داد و گفت: این زائر، دیشب به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان ملک فیصل مکه مکرمه جان باخت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.