هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پشت پرده توافق سران اصلاح طلب با اعتدالیون/ بی خبری بدنه اصلاح طلبان مردم پفیوزند و باید با باتوم کتکشان زد؛ جز در شب انتخابات! اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند/آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس جدید مجمع/محسن رضایی ابقا شد یک خودرو تعدادی از معترضان به تجمع نژادپرستان در ویرجینیا را زیر گرفت/یک نفر کشته و شماری زخمی شدند + تصاویر

خط و نشان مهدی تارتار برای حریف این هفته پارس جنوبی

مهدی تارتار خود در دهه ۷۰ حضور در سپاهان را به عنوان بازیکن در کارنامه دارد.

بازخبر / سرمربی موفق پارس جنوبی این هفته به عنوان صدرنشین در خانه سپاهان باید به میدان برود.

* آماده بازی با سپاهان هستید؟

بله، خیلی خوب می‌دانیم دیدار دشواری را مقابل سپاهان پیش‌ رو داریم. ما در طول هفته گذشته تمام تمرینات‌مان را بر اساس نوع بازی سپاهان و بازیکنانش طراحی کرده و انجام دادیم. تیم ما شرایط خوبی دارد و بازیکنان‌مان به لحاظ فنی و روحی آماده‌اند ولی با این وجود انتظارات از ما و جوانان‌مان نباید زیاد باشد. ما تمام تدابیر تاکتیکی لازم را برای این بازی در نظر گرفته‌ایم اما در میدان مسابقه هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

* قبول دارید تیم‌تان نسبت به حمله‌وران در پست‌های دفاعی ضعیف‌تر است؟

مسلماً وقتی تیمی هجومی کار می‌کند، انسجام لازم در خط دفاعی را نخواهد داشت. فصل قبل در پارس کم گل می‌زدیم و کم هم گل دریافت می‌کردیم اما امسال وضع فرق کرده و به همین دلیل گل می‌خوریم.

* مقابل سپاهان با یک کروات دیگر روبه‌رو هستید!

بازی با گسترش‌ تمام شد و برابر سپاهان ما یک سبک جدید رو می‌کنیم. ما برای هر بازی روشی مجزا داریم.

* سؤال آخر؛ برای حفظ صدرنشینی باید سپاهان را ببرید!

سپاهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر است. بازیکنان خوب داخلی و خارجی و یک مربی خوب به نام کرانچار دارد و همه به قدرت این تیم واقف هستند اما واقعیت این است که اگر می‌خواهیم شخصیت بزرگی پیدا کنیم، باید تیم‌های بزرگ را ببریم و بزرگی کنیم تا بزرگ شویم.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.