هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند

رفتار عجیب طارمی و توهین به سرپرست پرسپولیس

دیروز در تمرینات پرسپولیس مهاجم پرسپولیس جنجال تازه‌ای آفرید، طارمی قصد داشت دو کودک خردسال را با خود به محل تمرین ببرد که با مخالفت حراست ورزشگاه شهید کاظمی مواجه شد.

بازخبر /  مهدی طارمی از زمان حضورش در پرسپولیسکم حاشیه نداشته و هر از چند گاهی با رفتار و سخن خود به تیتر رسانه‌ها تبدیل می‌شود.

طارمی این فصل پس از ناکامی در لژیونر شدن، بارها علیه مدیریت پرسپولیس مصاحبه کرد که البته با عدم همراهی مردم و سکوت مدیران این باشگاه، تیم هنوز به حاشیه نرفته است.

اما دیروز در تمرینات پرسپولیس مهاجم پرسپولیس جنجال تازه‌ای آفرید. طارمی قصد داشت دو کودک خردسال را با خود به محل تمرین ببرد که با مخالفت حراست ورزشگاه شهید کاظمی مواجه شد. همین موضوع باعث شد تا او عصبانیت خود را بر سر محمود خوردبین سرپرست خوشنام و پیشکسوت پرسپولیس خالی و حتی او را تهدید کند.

خوردبین که بارها به طارمی تذکر داده تا در حضور اصحاب رسانه و هواداران صدای خود را بالا نبرد، اما باز هم شاهد این ماجرا بود و این بار طارمی با تهدید خطاب به خود او گفت: «به من چه ربطی دارد خبرنگاران و عکاسان اینجا هستند. چرا اجازه نمی‌دهید میهمان‌های من به ورزشگاه بیایند. این همه آدم کنار زمین است. از فردا اگر کسی را کنار زمین ببینم من می‌دانم و شما.»

این بی‌احترامی به پیشکسوت آنقدر زشت و زننده بود که محسن مسلمان دست طارمی را گرفت و به گوشه‌ای برد اما بازهم او در حین رفتن با کوبیدن بطری آب به زمین عصبانیت خود را نشان داد.

پسندیدم(2)نپسندیدم(3)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.