هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

درخواست اینستاگرامی طارمی از هواداران پرسپولیس

آقای گل لیگ شانزدهم با انتشار پستی در اینستاگرام، از هواداران پرسپولیس برای رسیدن به مرز آمادگی زمان خواست.

بازخبر /  با آمدن “گادوین منشا” خیال هواداران پرسپولیس از خط هجومی این تیم راحت شده و البته کار هر سه بازیکن برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی برانکو ایوانکوویچ سخت‌تر؛ حالا انتظار هواداران از مهدی طارمی، آقای گل لیگ شانزدهم بالا رفته است اما برخی هواداران به هر بهانه‌ای اقدام به استفاده از الفاظ رکیک برای نشان دادن اعتراض‌شان به بازیکنان می‌کنند، همین موضوع فصل گذشته موجب ایجاد تنش میان بعضی طرفداران پرسپولیس با مهاجم بوشهری این تیم شده بود.

شب گذشته با وجود پیروزی دو بر صفر پرسپولیس برابر فولاد خوزستان، مهدی طارمی نمایش خیلی خوبی ارائه نداد و مجددا صدای اعتراض‌ها در ورزشگاه به گوش می‌رسید؛ آقای گل فصل گذشته لیگ برتر با انتشار پستی در اینستاگرام، از هواداران تیم پرسپولیس برای رسیدن به مرز آمادگی زمان خواست.

طارمی نوشت: “سلام خدمت هواداران ارتش سرخ

من مثل این دو سال دوباره اقاى گل خواهم شد ولى یکم زمان نیاز دارم که دوباره به مرز آمادگى برسم شاید چند تا بازى اول مشکل داشته باشم واسه گل زنى و این طبیعیه چون بدنسازى نداشتم

اینایى که فحاشى میکنن تو این دوسال هم بودن و خواهند بود چون من نمیتونم ۴۰ میلیون ادم رو راضى نگه دارم و اونا به فحاشیاشون ادامه بدهند منم به وقتش با گل هام جواب محبت شما و اونا رو هم خواهم داد

به هر حال همه ۴۰ میلیون هوادار باشگاه رو من دوست دارم چون همه زیر پرچم پرسپولیسیم هر چند همه منو دوست ندارند”

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.