هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند

پشت پرده خط خوردن احمدزاده از لیست پرسپولیس

ظهر دیروز وقتی فهرست ۱۹ نفره پرسپولیس برای بازی با فولاد اعلام شد نامی از فرشاد احمدزاده در آن نبود.

بازخبر / از آنجایی که برانکو به این بازیکن علاقه خاصی دارد و فرشاد مصدوم هم نبود این اتفاق شایعاتی را به وجود آورد و حتی گفته شد شماره ۱۰ سرخ‌ها از سوی برانکو با تنبیه انضباطی مواجه شده یا به خاطر مسائل فنی خط خورده است. البته این مساله خیلی زود از سوی خود احمدزاده تکذیب شد:« این چه حرفی است که به خاطر مسائل فنی خط خورده باشم، روزی که تمام اعضای تیم به ایفمارک رفته‌اند و کارت خود را دریافت کردند من در ارومیه بودم و نتوانستم این کار را انجام دهم. دیروز به ایفمارک رفتم و کارتم را تحویل گرفتم و مشکلی ندارم.»

دقایقی بعد برانکو هم اعلام کرد احمدزاده مشکلی برای حضور در فهرست بازی کردن ندارد: «فرشاد احمدزاده در فهرست ما است، او امروز(چهارشنبه) یک بلیت کنترلی داشت و همه چیز مشخص شد و معلوم شد که او سرحال و قبراق است و می‌تواند ادامه دهد.»

پسندیدم(10)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.