هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فرصت‎طلبی برخی افراد پس از انتشار فیلم درگیری مامور زن ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود بولتون به اروپایی‌ها درباره برجام چه گفت؟ اجرای نمایش تئاتر خواجه عطا در بندرعباس
قائم مقام شهردار بندرعباس:

بودجه سال آینده شهرداری بندرعباس ۱۲ درصد رشد داشته است

قائم مقام شهردار بندرعباس گفت: بودجه سال ۱۳۹۶ شهرداری بندرعباس ۴۳۷ میلیارد تومان تعیین شده که نسبت به بودجه سال ۹۵، ۱۲ درصد رشد داشته است.

بازخبر /جعفر بهاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بودجه سال ۱۳۹۶ شهرداری بندرعباس ۴۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تعیین شده که آن را به شورای شهر بندرعباس جهت بررسی تقدیم کرده‌ایم.

وی بیان کرد: ۱۲ درصد رشد در کل بودجه سال آینده شهرداری نسبت به سال ۹۵ در نظر گرفته شده و ما بودجه به طوری تدوین کرده‌ایم که قابلیت تحقق داشته باشد و بتوانیم بر اساس آن، پروژه‌های شهرداری را به تدریج تکمیل کنیم.

قائم مقام شهردار بندرعباس با اشاره به قابلیت‌های متنوع شهر بندرعباس به خصوص در زمینه توسعه گردشگری، خاطرنشان کرد: موضوع سرمایه‌گذاری را به طور جدی‌تری در بودجه سال آینده شهرداری بندرعباس دیده‌ایم و در عین حال حمل و نقل عمومی را به عنوان پایه اصلی توسعه شهر و تسهیل زندگی مردم تقویت خواهیم کرد.

بهاری عنوان داشت: بندرعباس شهری ساحلی با قابلیت‌های متنوعی در زمینه توسعه شهری است اما با مجموعه مشکلاتی نیز روبه‌رو است که اصلی‌ترین آن موضوع بافت‌های فرسوده است که بیش از ۴۲ درصد از کل وسعت شهر را در بر گرفته و بازگشایی معابر مختلف در این بافت‌ها، هزینه بسیار سنگینی در بر دارد.

وی بر ضرورت توسعه متوازن شهری به عنوان تأکید موکد شورای شهر بندرعباس نیز اشاره‌ای کرد و گفت: بیش از نیمی از پروژه‌های عمرانی شهرداری بندرعباس را بافت‌های حاشیه‌ای شهر و بر اساس طرح جامع اجرا کرده‌ایم تا ضمن توسعه شهر، بافت‌های حاشیه‌ای نیز از امکانات مطلوب‌تری بهره‌مند شوند.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.