هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فرصت‎طلبی برخی افراد پس از انتشار فیلم درگیری مامور زن ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود بولتون به اروپایی‌ها درباره برجام چه گفت؟ اجرای نمایش تئاتر خواجه عطا در بندرعباس
صادقی؛

حمله شدید به ملی پوشان پرسپولیس؛ قصد دارند برانکو را خراب کنند / کی روش کار خودش را کرده

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: «برخی از بازیکنان شأن‌شان اندازه پرسپولیس نیست که برخی رفتارها را درون زمین می‌کنند.»

بازخبر / محمد صادقی در مورد پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: «اگر پرسپولیس به این شکل بازی کند کارش خطرناک می‌شود. پرسپولیس مقابل سپاهان و استقلال متزلزل نشان داد و فکر نمی‌کردم نبود یکی، دو بازیکن تا این اندازه تأثیر منفی بگذارد. فکر می‌کردم برانکو آنقدر فکرش به این برسد که جایگزینان مناسبی برای بازیکنان تیمش داشته باشد.»

 وی در مورد اینکه برانکو اعلام کرده در بازار نقل و انتقالات مهره‌های مدنظر او حضور نداشتند، عنوان کرد: «مهره‌های خوب در نقل و انتقالات حضور داشتند ولی با جذب نفراتی مثل بازیکنان اوکراینی لیست‌شان جای نداشته که اقدامات لازم را انجام دهند. خیلی کارها می‌شد انجام داد ولی این مهره‌ها اجازه نمی‌دادند نفرات جدید جذب شوند.»

 ستاره فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین در رابطه با اینکه چرا پرسپولیس با نبود کمال کامیابی‌نیا اینقدر دچار مشکل شده است، تصریح کرد: «نمی‌دانم چرا فکر برانکو به این نرسیده که نفرات مدنظر را جذب کند. پرسپولیس ستاره ندارد ولی این مسئله نشان می‌دهد برخی بازیکنان برای این تیم کلیدی هستند. سروش رفیعی نشان داده می‌تواند به تیم کمک کند. الان معلوم شد بین محمد انصاری و حسین ماهینی هماهنگی نیست.»

 صادقی در رابطه با اینکه او زمانی در پرسپولیس بازی می‌کرده که ستاره‌هایی مثل همایون بهزادی، علی پروین، صفر ایرانپاک، ابراهیم آشتیانی و… در تیم فعالیت می‌کردند اما حالا مهدی طارمی در پرسپولیس بر سر یک پنالتی قهر می‌کند، خاطرنشان کرد: «این مسئله نشان می‌دهد شأن این بازیکنان به اندازه پرسپولیس نیست. پرسپولیس اکنون به روزی افتاده که ستاره ندارد و این نفرات چنین اقداماتی را انجام می‌دهند. زمانی خدابیامرز همایون بهزادی، حمید جاسمیان، علی پروین، حسین کلانی و… در پرسپولیس بازی می‌کردند که اسم هر کدام را تریلی نمی‌کشید. یکی زمان همه بازیکنان پرسپولیس بزرگ بودند ظرفیت تیم اکنون محدود شده و این مهره‌ها فکر می‌کنند اگر نباشند چه خبر می شود!»

 وی در ادامه تأکید کرد: «البته من کارلوس کی‌روش را هم در این وضعیت بی‌تأثیر نمی‌دانم. خیلی دست ها در کار است که پرسپولیس دچار مشکل شده است. برخی از بازیکنان پرسپولیس بازیکنان یکی، دو ماه پیش نیستند. به جز طارمی حتی رامین رضاییان هم دیگر فوتبال سابقش را انجام نمی‌دهد. شما نگاه کنید سیدجلال حسینی خیلی الکی وارد دعوا می‌شود. به نظر می‌رسد این بازیکنان تحت تأثیر اختلاف اخیر قرار گرفته‌اند و به نوعی جوری بازی ها انجام می‌شود که به نظر می‌رسد قصد دارند برانکو را خراب کنند. قرار است به تمرین برویم و بگوییم قهرمانی نمی‌خواهیم اما شأن باشگاه را حفظ کنید.»

 هافبک دهه ۵۰ پرسپولیس در مورد اینکه آیا تهدید کی‌روش در دعوت نکردن بازیکنان پرسپولیس به تیم‌ملی را روی افت این تیم موثر می‌داند، گفت: «این مسائل روی ناخودآگاه بازیکنان اثر منفی گذاشته است. از روزی که این حرف ها مطرح شده بازیکنان پرسپولیس دودل هستند که چه می‌شود! آیا آنها دعوت خواهند شد یا نه؟ متأسفانه این حرف ها روی آنها تأثیر منفی گذاشته و عملکرد آنها سایر بازیکنان را هم تحت تاثیر قرار داده است؛ حتی محمد انصاری هم عملکرد خوبی ندارد. به گل هایی که علیرضا بیرانوند در دربی دریافت کرد نگاه کنید یک بچه هم می‌توانست آن توپ ها را بگیرد. مربیان خارجی از لحاظ روحی روانی جوری عمل می‌کنند که به خواسته خود می‌رسند. عملکرد بازیکنان پرسپولیس از ۲ دیدار اخیر از نصف هم پایین‌تر آمده و با این کار بیشتر خودشان را خراب می‌کنند. مشخص است که این بازیکنان استرس دارند. کی‌روش کار خودش را کرده و پرسپولیس بسیار عصبی و بااسترس است.»

پسندیدم(7)نپسندیدم(3)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.