هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فرصت‎طلبی برخی افراد پس از انتشار فیلم درگیری مامور زن ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود بولتون به اروپایی‌ها درباره برجام چه گفت؟ اجرای نمایش تئاتر خواجه عطا در بندرعباس
گالف نیوز؛

مقامات سعودی هشدار دادند/ ایران در پشت‌پرده حملات!

«ایران که در حال نبرد نیابتی با عربستان در یمن و سوریه است، مظنون به حضور در پشت پرده این حملات است…»

بازخبر / پایگاه گالف نیوز (Gulfnews) با انتشار گزارشی ضمن اشاره به حمله اخیر سایبری به وزارت کار عربستان، ایران را در پشت پرده این حملات دانسته است.

بر اساس این گزارش خالد ابوخلیل، سخنگوی وزارت کار و توسعه اجتماعی عربستان، از حملۀ سایبری به این وزارتخانه و صندوق توسعه منابع انسانی آن خبر داد.

گالف نیوز با اشاره به این موضوع نوشت: «این آخرین مورد از حملات به آژانس های دولتی و شرکت های عربستان سعودی است.

شبکۀ تلویزیونی الاخباریه عربستان سعودی با اشاره به اینکه چندین سازمان و نهاد این کشور در حملات سایبری هدف ویروس شیمون ۲ قرار گرفته‌اند، عنوان کرد که در حمله به وزارت کار، داده ها و اطلاعات این وزارت آسیبی ندیده است.»

پرس تی وی با اشاره به این خبر از هشدار سازمان ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات عربستان سعودی به همۀ شرکت‌ها و نهادهای این کشور نسبت به حملات سایبری، هوشیار باشند.

گالف نیوز در انتهای گزارش خود، انگشت اتهام به سوی ایران دراز کرده و عنوان می کند: «ایران که در حال نبرد نیابتی با عربستان در یمن و سوریه است، مظنون به حضور در پشت پرده این حملات است؛ همانطور که گفته می شود ایران در حمله سایبری سال ۲۰۱۲ به شرکت سعودی آرامکو نقش داشته و مظنون به حضور در حملات نوابر سال گذشته به نهادهای دولتی عربستان است.»

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.