هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فرصت‎طلبی برخی افراد پس از انتشار فیلم درگیری مامور زن ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود بولتون به اروپایی‌ها درباره برجام چه گفت؟ اجرای نمایش تئاتر خواجه عطا در بندرعباس

واکنش رسانه های ضدانقلاب به خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

با اعلام خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رسانه های ضدانقلاب، همچون گذشته علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام به خبرسازی و دروغ پردازی کردند.

باز خبر,با اعلام خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری، رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب با انتشار تحلیل های مختلف از زبان عناصر ضدانقلاب، تلاش کردند ضمن تخریب چهره ایشان، تلویحا ایشان را جز مخالفان نظام به خصوص شخص رهبری جلوه دهند.

بی بی سی، رسانه دولتی نظام سلطنتی انگلیس، در این راه پیش قدم شد و از لحظات اولیه مصاحبه های مختلفی را با چهره های ضدانقلاب در تلویزیون انجام داد و مقالات و مصاحبه های گوناگون را در سایت خود منتشر کرد. وجه مشترک این مصاحبه ها و مقالات، مصادره آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان رهبر اصلاح طلبان و مقایسه ایشان با آیت الله منتظری بود و هدف تمامی آنها انتقاد و تخریب آیت الله هاشمی رفسنجانی به دلیل عدم سخنرانی و اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی بود.

رادیو فردا، ارگان رسمی سازمان سیا نیز تحت عنوان “هاشمی رفسنجانی، معمار ناکام اصلاحات” به نوعی تلاش کرد فردی را که از تاثیرگذارترین مسئولین در جمهوری اسلامی بوده است، به عنوان اصلاح گری معرفی نماید که مانع اصلی تحقق آرزوهایش، نظام جمهوری اسلامی بوده است!

دویچه وله، ارگان رسمی دولت آلمان نیز با عنوان “هاشمی رفسنجانی؛ از مرد شماره دو نظام تا رهبر فتنه” با انتخاب بخش هایی از زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی و مطرح کردن تحلیل های جهت دار، کوشید یار دیرین امام و رهبری را رهبر مخالفان جمهوری اسلامی معرفی کند!

العربیه، رسانه خاندان سلطنتی آل سعود نیز با انتشار خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی مدعی شد فضای تهران امنیتی شده است و از اینکه رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان یار نزدیک مقام معظم رهبری معرفی شده است، ابراز تعجب کرده است!

رادیو زمانه نیز با عنوان “هاشمی رفسنجانی: وزنه تعادلی که در بدترین شرایط رفت” کوشید آیت الله هاشمی رفسنجانی را مخالف نظام جمهوری اسلامی معرفی کند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.