هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ماجرای تبلت و خودروهای جدید اعضای شورای شهر/ ولخرجی های اصلاح طلبانه+سند زیرپاگذاشتن توافقات بین‌المللی دعوت دنیا به زورآزمایی است/برای هر شرایطی آماده‌ایم/ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست روحانی: استانداران در انتصاب‌ها به شایسته‌سالاری توجه کنند بازتاب سخنان رهبر انقلاب در مورد «میانمار» در رسانه‌های غربی

آخر و عاقبت «مرتضی عقیلی» در شبکه جم!

وی از بازیگران مشهور نقش مکمل در سینمای پیش از انقلاب موسوم به “فیلمفارسی” بود.

باز خبر,”مرتضی عقیلی” از بازیگران مشهور نقش مکمل در سینمای پیش از انقلاب موسوم به “فیلمفارسی” بود. وی در چند فیلم هم نقش قهرمان را ایفا کرد و حتی روی صندلی کارگردانی نشست؛ اما بعد از انقلاب رفتن را به ماندن ترجیح داد.

نامبرده این روزها همراه با “بهمن مفید” با سودای تکرار گذشته‌ها در پروژه‌های دم‌دستی تلویزیون ماهواره‌ای «جم» کنار گمنام‌ترین هنرپیشه‌های زن ایرانی برای امثال مهدی مظلومی و سعید ابراهیمی‌فر فیلم و سریال بازی می‌کند.

این هنرپیشه قدیمی هم‌اکنون با مجموعه‌ای همکاری می‌کند که به‌گفته کارمندانش از تأمین هزینه‌های مالی عاجز مانده و به بهانه کار پیمانی، از پرداخت حقوق ثابت ممانعت می‎کند.

با توجه به اینکه همه کارمندان جم تی‌وی پناهنده‌اند، به مجرد کوچکترین اعتراض به سعید کریمیان (مدیر جم) از طرف وی تهدید به اخراج می‌شوند.

“رابعه اسکویی” نیز از جمله بازیگرانی بود که گرفتار سودای مهاجرت شد، اما پس از چندی ساز جدایی کوک کرد و در یک کلیپ ویدیویی پشیمانی خود را ابراز نمود.

وی ضمن گلایه‌مندی شدید از حجم بی‌حرمتی‌ها به خود در طول همکاری با شبکه جم، عنوان کرد که مهم‌ترین مسئله برای یک بازیگر “احترام” است که در آن تلویزیون ماهواره‌ای چیزی به این نام وجود ندارد.

با نگاهی به مؤلفه‌های حرفه‌ای، پیش پا افتادگی، تولید غیراصولی، فیلمنامه‌های ضعیف و پوچ و… در تولیدات نمایشی «جم» کاملا محسوس است.

در واقع این جم تی‌وی نیست که به بازیگران ایرانی پناه داده و باعث فعالیت دوباره آنان شده، بلکه بازیگران یادشده هستند که قربانی دام جم تی‌وی برای کسب شهرت و جلب مخاطب شده‌اند.

سعید کریمیان با وعده و وعیدهای دروغین، بازیگران را به آن‌سوی مرزها کشانده و وقتی کار از کار گذشت، دیگر خبری از حقوق‌های آنچنانی نیست و بازیگران مهاجر باید حرمت و عزت نفس خود را دودستی بچسبند تا مبادا در ازای پیشنهادهای بی‌شرمانه بلغزند و در گرداب فساد غوطه‌ور شوند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.